Haber

Vali Karadeniz, Manisa’ya veda etti

Vali Karadeniz, Manisa’ya veda etti

En uzun süre Manisa Valiliği yapan Yaşar Karadeniz, yeni görev yeri olan Sakarya Valiliği’ne gitmek üzere şehirden ayrıldı.

Alkışlarla uğurlanan Karadeniz Valisi, Manisa halkından helallik isteyerek Sakarya halkına bir bildiri gönderdi.

MANİSA Manisa’nın en uzun süre valilik görevini yürüten Yaşar Karadeniz, yeni görevi olan Sakarya Valiliği’ne gitmek üzere şehirden ayrıldı. Alkışlarla uğurlanan Vali Karadeniz, 3 yılı aşkın süredir görev yaptığı Manisa halkına helallik sorarak, yeni görev yeri Sakarya’da göreve başlar başlamaz göreve başlar başlamaz geleceklerini söyledi. tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde Sakarya halkının gündemindeki sorunlara çözüm bulmaya çalışıyoruz.

Manisa’da 3 yılı aşkın süredir valilik yapan Vali Yaşar Karadeniz, bugün itibarıyla Valilik Köşkü’nde valilik kadrosu ve kent protokolüyle vedalaşarak kentten alkışlarla uğurlandı.

“Manisa’yı asla unutmayacağım”

Yoğun ilginin olduğu vedada açıklamalarda bulunan Vali Yaşar Karadeniz, “Bugün itibariyle Manisa’dan ayrılıyorum. Basın mensupları da dahil olmak üzere 3 yılı aşkın süredir birlikte çalıştığımız personelin tamamına yakını Manisa’dan ayrılıyorum. , buradayız. Ülkemizin ve dünyanın birlikte mücadele ettiği dönemleri paylaştık ama güzel bir gruptuk, uyumlu bir gruptuk. Her konuda işbirliği içinde bir misyon edindik. Bu nedenle tüm meslektaşlarımıza bir misyonumuz var, kamu kurumları, STK’lar, odalar, borsalar, OSB’ler, yerel yönetimler, üniversitemiz huzurlarınızda basın mensuplarımıza ve en önemlisi tüm Manisa halkına teşekkür ediyorum. Manisa’yı asla unutma, en kısa zamanda seni ziyarete geleceğim.

Sakarya’ya Mesaj

Yeni görev yeri olan Sakarya’da bir mesaj gönderen Vali Karadeniz, “Sayın valimiz oradan ayrıldıktan sonra ben görevime başlayacağım. Buraya geldiğimde olduğu gibi burada da ilk işim bu olacak. Orada yapılması gerekenler öncelikle Sakarya halkının gündemindeki konuları ele alarak, kurum ve kuruluşlarla iş birliği içinde bunlara çözüm üretmeye çalışacağız.Manisa ve Sakarya’nın ortak bir yönü var.İki şehrin de futbolu var. Takım 1.Lig’de ve ikisi de şampiyon olup Büyük Lig’e çıkmak istiyor.Sana da başarılar dilerim.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu