Yaşam

Hayatımın Sevinci YENİ BÖLÜM (17. BÖLÜM) ne zaman ve fragmanı yayınlandı mı? Hayatımın Sevinci yeni bölümü ne zaman başlıyor? Bu gece var mı?

Hayatımın Sevinci Her salı TRT 1’de izleyiciyle buluşuyor. Hayatımın Sevinci 17. BÖLÜM 2. Fragmanı yayınlandı! Peki Hayatımın Sevinci (17.Bölüm) yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlandı? Hayatımın Sevinci Yeni bölüm ne zaman başlıyor? Bu gece var mı? Detaylar burada…

HAYAT SEVGİSİ YENİ BÖLÜM (17. BÖLÜM) FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANIR?

Sevilen dizi Hayatımın Sevinci her Salı günü TRT 1’de izleyiciyle buluşuyor. Yeni bölümü merakla beklenen dizinin hayranları fragmanını arıyor. Hayat Sevinci bu akşam (24 Ekim) saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak. Dizinin YouTube kanalında yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanını izlemek için Youtube Hayatım Neşesi Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

HAYAT SEVGİMİN YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN BAŞLAYACAK? BU AKŞAM ULAŞILABİLİR Mİ?

TRT 1’in sevilen dizisi “Hayatımın Sevinci” her Salı akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Merakla beklenen bu yeni bölümün hayranları saat kaçta başlayacağına dair sorularla dolu. “Hayatımın Sevinci” bu akşam 24 Ekim saat 20.00’de TRT 1’de izleyicileriyle buluşacak. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir bölüm olacağı kesin.

HAYAT TUTUCULARIM OYUNCULARI KİMLER?

Başrolleri Şebnem Bozoklu ve Tolga Tekin paylaşıyor. İkiliye takımda Metin Coşkun, Uğur Demirpehlivan, Aras Şenol, Gizem Kala, Ezgi Tombul, Süreyya Hoş, Nişan Dökmeci, Said Ege Yıldırım, Hasret Ünaldı Baza ve Selma Güneri eşlik ediyor.

HAYAT MUTLULUĞUM NEDİR?

Neşe ve Mustafa’nın iki çocuklu mutlu çekirdek ailesini ve Mustafa’nın ailesini tanıyacağız. Farklı karakterlere sahip bu insanlara ve hayatlarına tanıklık eden seyirci, kendisini bu ailenin bir parçası gibi hissedecek. Neşe’nin evlilik hayatındaki mutluluğu ve aile içinde olmanın huzuru, kızı Zeynep’in annesinin ev hanımı olmasından hoşlanmaması, oğlu Emre’nin bilgisayar oyunlarına olan düşkünlüğü, Mustafa’nın erkek kardeşi Serdar’ın aile yadigarı kumaş dükkanında çalışmama konusundaki ısrarı ve Aylin’in tanışması. ve ona aşık olmak… Ve tabii ki ailenin yeni gelini olarak oldukça karmaşık ve aksiliklerle dolu bir flört gecesi geçiren Aylin… Kartopu gibi büyüyen yanlış anlaşılmalar dizisi, heyecanlı ve eğlenceli bir izleme deneyimi yaşatacak. deneyim. Peki Neşe’nin yolları üniversiteden eski oda arkadaşı ve şimdilerde profesör olan Sevda ile yeniden nasıl kesişecek? Neşe’nin tıp fakültesine dönme kararı herkesin hayatını nasıl etkileyecektir? Serdar’ın babası Mehmet, Aylin’in doktor olmadığını öğrenecek mi? Neşe ve Mustafa’nın evlilik yıldönümü gecesi nasıl bir kaosa dönüşecek?

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu